Titulní strana · Članky

Velká zimní FOTOSOUTĚŽ

POZOR POZOR! Je tu velká zimní FOTOSOUTĚŽ!!!
Jste členem Klubu chovatelů italských chrtíků a rádi byste vyhráli něco pěkného pro vaše chrtí ratolesti? Soutěžte s naším klubem a s e-shopem Prochrta.cz a vyhrajte jednu z pěti hodnotných cen! Vše co pro to musíte udělat je zaslat fotografii Vašeho chrtíka. Naše soutěžní téma je "Zima s chrtíkem" a fantazii se meze nekladou!
Fotografie můžete zasílat do pátku 10. 2. 2017, a to buď prostřednictvím facebookové zprávy nebo na e-mail: kchich.mail@volny.cz a v následujících dnech bude zveřejněno album s vašimi fotkami, vy sami pak prostřednictvím svých hlasů (lajků) rozhodnete, kterých 5 soutěžních fotografií bude odměněno.

kompletní pravidla soutěže:
Pravidla soutěžě zima s chrtíkem.PDFA o co přesně hrajeme?
1. místo - Plyšové chlupaté hnízdo - pelíšek a tulipytlík v jednom!
2. místo - Fellipet Miska Oblik Supreme 550 ml v různých barvách
3. místo - GIGI plyšový kroužek s pískačkami MEDVĚD
4. místo - ProChrta.cz Nálepka na auto Italský chrtík stojící 30 x 10 cm
5. místo - ProChrta.cz Sešit A5 40 listů linkovaný různá plemena chrtů


Rozhodně je na co se těšit! Chopte se foťáků a pusťte se do toho!
Upozornění: soutěž je určená pouze členům KCHICH
kompletní pravidla najdete zde:

Poznámka: Kalendáře, o které se původně mělo soutěžit, již bohužel nejsou k dispozici, za to jsme však pro vás vybrali krásné hodnotné ceny! Hlavní cenu do soutěže daroval internetový obchod Prochrta.cz. Děkujeme!

https://www.facebook.com/KCHICH.italsky.chrtik/?ref=bookmarks

19.01.2017. 08:20

Světová výstava psů Budapešť 19.5.2013

Dne 19.5.2013 se konala Světová výstava psů v Budapešti. Musím říci, že oproti Evropské výstavě v roce 2008 se organizátoři velmi polepšili, ale o tom blíže článek pro členy klubu v následujícím čísle zpravodaje.
Nelze neupozornit na obrovský úspěch italských chrtíků z českého chovu a jejich výborné hodnocení. Umístění jedince v první čtveřici v jednotlivé třídě na takovéto prestižní výstavě je nepochybně velkým úspěchem a určitě stojí za zmínku.
Psy posuzoval rozhodčí pan Kennet Edh, SE a musím poznamenat, že jeho měřítko bylo poněkud přísnější, než měřítko pana rozhodčího Dr. Jakkela Tamáse z Maďarska, který posuzoval feny. Největší úspěchy měli dorostenec Eclipse Tileco, mladý pes Ikario na Klínkách, mladá fena Phoebe Feritte Bugsy a fenka z mezitřídy Koketa Feritte Bugsy.

Ikario na Klínkách - Třída mladých - Výborný 2

Koketa Feritte Bugsy - Mezitřída – Výborná 3