Titulní strana · Výsledky výstav · Výsledky výstav 2019

Double CACIB Praha 1.12.2019


Posuzovala paní Michaela Pavlásková

Třída dorostu

VN1
Dobi z Nočního jasu
(Gracianos Bohemia Skara x Briess z Nočního jasu)
Chov. -P. Drevenka, maj. - M. Bejčková
VN2 Edvardo Gerri Genesiss
(Pikkuneidin Basileo King x Gerri Genesiss Rozárka)
Chov. - Š. Štěpánková, maj. - T. Roubíčková
VN3 Rikkie Feritte Bugsy
(Honey Feritte Bugsy x Hollie Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. G. Palánová

Třída mladých

V1, CAJC, BOS
Bonitas Spirit Fervent Handsom Vinni
(Nubiad Loverly Trussardi x Angelo Celeste Zemma Zeories)
Chov. - Natalia Nogotková , maj. - Natalia Nogotková
V2
Chris Feritte Bugsy
(Lux Loral Marcello Magnifico x Hollie Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -B. Soukupová
V3 Jeans Feritte Bugsy
(Herrubin du Domaine de Chanteloup x Gisele Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - G. Palánová

Mezitřída

V1, CAC
Bonitas Spirit De Beers Millenium Star
(Nubiad Loverly Trussardi x Angelo Celeste Zemma Zeories)
Chov. - Natalia Nogotková , maj. - Lenka Démarová

Třída otevřená

V1, CAC

Roy Feritte Bugsy
(Astra Bravissimo Bertrando x Haralda Pustynny Wiatr)
Chov. - E. Baxová, maj. - H. Václavíková

V2, res CAC
Alfred Italian von Waldstein
(Py´s Kessel x Hickory Annaperla)
Chov.- I. Kořínková, maj. - J. Brichtová

Třída šampionů

V1, CAC, CACIB

Dervisch Dreamweaver
( Fieforniek´s Fontispiece x Dervisch Electra des Ombreuses )
Chov. - D. Gronlund, maj. - H. Podaná
V2, Res. CAC, Res.CACIB
Bonitas Spirit Black Vlad
(Nubiad Loverly Trussardi x Angelica Dei Raggi di Luna)
Chov. - Natalia Nogotková , maj. - Natalia Nogotková
V3 Nothing Compares to You de Magistris
( El Beso de la Casa Borromeo´s x Gravure de Mode de Magistris )
Chov. - N. Hurrel, maj. - Z. Harantová & Š. Anežková Harantová
V4 Pikkuneidin Basileo King
(Dervisch Give me the Night x Eledi Grace Isabella Ines )
Chov.- K. Lampola, maj. - Š. Štěpánková

Třída štěňat

VN1
Filipertula Piccolo Bandito
(Final Edition Ifrit x Antoinetta Il segretto dell´amore)
Chov. - Z. Gieblová, maj.M. Štěpánková
VN2 Uniparita Feritte Bugsy
(Roy Feritte Bugsy x Gisele Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj.- J.Šindela

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ
Bonitas Spirit Fearles Gdmother Mafia
(Nubiad Loverly Trussardi x Angelo Celeste Zemma Zeories)
Chov. - Natalia Nogotková , maj. - Natalia Nogotková
V2 Ginny Framon Bohemia
(Kuba Libre na Klínkách x Evita Feritte Bugsy)
Chov. + maj. - L. Podzemská
V3 Beyoncé Italian von Waldstein
(Quirinus Pustynny Wiatr x Hickory Annaperla)
Chov. + maj. - I. Kořínková

Mezitřída

V1, CAC
Rebecca Annaperla
(Quirinus Pustynny Wiatr x Imonee Annaperla)
Chov. - H. Šebestová, maj. - L. Šímová
V2, Res.CAC
Reia Quindici
(Masterpiece for Novatica de Magistris x Makaria Quindici)
Chov. - Z. Slivoňová, maj. - Ž. Dufek
V3
Ernestine Piccolo Bandito
(Unico Premio Iš Novelés x Antoinetta Il segretto dell´amore)
Chov. - Z. Gieblová, maj. - J. Kortišová

Třída otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB

Celebrían Gil-Endor
(Lux Loral Jeal Jeremy x Lúthien Gil-Endor)
Chov. - H. Podaná, maj. - H. Podaná
V2, Res. CAC
Bertha Gerri Genesiss
(Lux Loral Marcello Magnifico x Gerri Genesiss Rozárka)
Chov. - Š. Štěpánková, maj. - T. Müllerová
V3 Bailee Gerri Genesiss
(Lux Loral Marcello Magnifico x Gerri Genesiss Rozárka)
Chov. - Š. Štěpánková, maj. - L. Dvořáková
V4
Eliška Přemyslovna Framon Bohemia
(Sanny Feritte Bugsy x Dayen Framon Bohemia)
Chov. + maj. - L. Podzemská
V Cherrylee Raya Rozárka
(Quantly Quantilliano Bohemia Skara x Raya Ramonna Rozárka)
Chov. K. Rejnková, maj. - L. Kohoutová

Třída šampionů

V1, CAC, Res. CACIB

Magia Tileco
(Cirillo Tileco x DaliaTileco )
Chov. - Z. Barák, maj. - B. Tvarogová

V2, Res. CAC

Kersee Annaperla
(Vertragus Greywind x Earleen Annaperla)
Chov.- H. Šebestová, maj. - H. Šebestová

Třída veteránů

V1, BOV
Koketa Feritte Bugsy, InCh.
( Ileas ein Goldkind x Dame Fortuna Bugsy )
Chov.- E. Baxová, maj.- R. Jandová
absence Lúthien Gil-Endor
(Caprice du Domaine de Chanteloup x Freawyn Gil-Endor)
Chov. - H. Podaná, maj.- H. Podaná

02.12.2019. 01:49

Double CACIB Praha 30.11.2019


Posuzoval pán Ing. Jaroslav Matyáš

Třída dorostu

VN1
Dobi z Nočního jasu
(Gracianos Bohemia Skara x Briess z Nočního jasu)
Chov. -P. Drevenka, maj. - M. Bejčková

Třída mladých

V1, CAJC
Bonitas Spirit Fervent Handsom Vinni
(Nubiad Loverly Trussardi x Angelo Celeste Zemma Zeories)
Chov. - Natalia Nogotková , maj. - Natalia Nogotková
V2
Chris Feritte Bugsy
(Lux Loral Marcello Magnifico x Hollie Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -B. Soukupová

Mezitřída

V1, CAC
Bonitas Spirit De Beers Millenium Star
(Nubiad Loverly Trussardi x Angelo Celeste Zemma Zeories)
Chov. - Natalia Nogotková , maj. - Lenka Démarová

Třída otevřená

V1, CAC

Roy Feritte Bugsy
(Astra Bravissimo Bertrando x Haralda Pustynny Wiatr)
Chov. - E. Baxová, maj. - H. Václavíková

V2, res CAC
Ultimate Feritte Bugsy
(Astra Bravissimo Bertrando x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Micová
VD3 Alfred Italian von Waldstein
(Py´s Kessel x Hickory Annaperla)
Chov.- I. Kořínková, maj. - J. Brichtová

Třída šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB

Bonitas Spirit Black Vlad
(Nubiad Loverly Trussardi x Angelica Dei Raggi di Luna)
Chov. - Natalia Nogotková , maj. - Natalia Nogotková
V2, Res. CAC, Res.CACIB
Nothing Compares to You de Magistris
( El Beso de la Casa Borromeo´s x Gravure de Mode de Magistris )
Chov. - N. Hurrel, maj. - Z. Harantová & Š. Anežková Harantová
V3 Pikkuneidin Basileo King
(Dervisch Give me the Night x Eledi Grace Isabella Ines )
Chov.- K. Lampola, maj. - Š. Štěpánková

Třída štěňat

VN1
Filipertula Piccolo Bandito
(Final Edition Ifrit x Antoinetta Il segretto dell´amore)
Chov. - Z. Gieblová, maj.M. Štěpánková

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ
Bonitas Spirit Fearles Gdmother Mafia
(Nubiad Loverly Trussardi x Angelo Celeste Zemma Zeories)
Chov. - Natalia Nogotková , maj. - Natalia Nogotková
V2 Ginny Framon Bohemia
(Kuba Libre na Klínkách x Evita Feritte Bugsy)
Chov. + maj. - L. Podzemská
V3 Ollie Bohemia Skara
(Quentin Bohemia Skara x Dora Bohemia Skara)
Chov. -R. Marešová maj. - D. Ondráčková
V4 Darien Priest Mountain
(Cirillo Tileco x Ambra Feritte Bugsy)
Chov.+maj. - J.Vaněčková

Mezitřída

V1, CAC
Reia Quindici
(Masterpiece for Novatica de Magistris x Makaria Quindici)
Chov. - Z. Slivoňová, maj. - Ž. Dufek
V2, Res.CAC
Coca Cola z Pankráckého vrchu
(Esserino Annaperla x Natori House of Hounds)
Chov. i maj. - I. Steinvald
VD3
Ernestine Piccolo Bandito
(Unico Premio Iš Novelés x Antoinetta Il segretto dell´amore)
Chov. - Z. Gieblová, maj. - J. Kortišová

Třída otevřená

V1, CAC, CACIB, BOS

House of Hounds Natori
(House of Hounds Aston Martin x Fabula Fieri Magia in House of Hounds)
Chov. -A. E. Yachnevskaya, maj. - I. Steinvald
V2, Res. CAC
Eliška Přemyslovna Framon Bohemia
(Sanny Feritte Bugsy x Dayen Framon Bohemia)
Chov. + maj. - L. Podzemská
V3 Celebrían Gil-Endor
(Lux Loral Jeal Jeremy x Lúthien Gil-Endor)
Chov. - H. Podaná, maj. - H. Podaná
V4
Arya Tarha Tinariwen
(Angel Iggies Ruffiano Rasputino x Beauty Carrera de Moravia)
Chov. K. Šrámková, maj. - K. Šrámková
VD Cherrylee Raya Rozárka
(Quantly Quantilliano Bohemia Skara x Raya Ramonna Rozárka)
Chov. K. Rejnková, maj. - L. Kohoutová

Třída šampionů

V1, CAC, Res. CACIB

Chloe Tileco
(Lux Loral Jeal Jeremy x Alessia Corallo Blue)
Chov. - Z. Barák, maj. - R. Jandová

V2, Res. CAC

Magia Tileco
(Cirillo Tileco x DaliaTileco )
Chov. - Z. Barák, maj. - B. Tvarogová
absence Neela Annaperla
(Victor All´italica x Imonee Annaperla)
Chov. + maj - H. Šebestová

Třída veteránů

V1, BOV
Koketa Feritte Bugsy, InCh.
( Ileas ein Goldkind x Dame Fortuna Bugsy )
Chov.- E. Baxová, maj.- R. Jandová
absence Lúthien Gil-Endor
(Caprice du Domaine de Chanteloup x Freawyn Gil-Endor)
Chov. - H. Podaná, maj.- H. Podaná

02.12.2019. 00:59

MVP České Budějovice 13.10.2019

Posuzovala paní Zdenka Jílková

Třída mladých

V1 Classic Edition Rosanelli
(Eddy x Nienor Gil-Endor)
Chov. - K. Vokrouhlíková maj. - Jana Davidová

Mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 5
Bonitas Spirit De Beers Millenium Star
(Nubiad Loverly Trussardi x Angelo Celeste Zemma Zeories)
Chov. - Natalia Nogotková , maj. - Lenka Démarová

Třída otevřená

V1, CAC

Ultimate Feritte Bugsy
(Astra Bravissimo Bertrando x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Micová
V2, res CAC
Roy Feritte Bugsy
(Astra Bravissimo Bertrando x Haralda Pustynny Wiatr)
Chov. - E. Baxová, maj. - H. Václavíková
V3 Believe in Miracles Rosanelli
(Esserino Annaperla x Tirion Gil-Endor)
Chov. K. Vokrouhlíková i maj. - A. Skladaná
absence Unico Premio Iš Novelés
(Lux Loral Italo Ignazio x Julianna Vittoria Iš Novelés)
Chov.- L. Novikova, maj. - L. Démarová

Třída šampionů

V1, CAC, res.CACIB

Nothing Compares to You de Magistris
( El Beso de la Casa Borromeo´s x Gravure de Mode de Magistris )
Chov. - N. Hurrel, maj. - Z. Harantová & Š. Anežková Harantová
V2, Res. CAC
Pikkuneidin Basileo King
(Dervisch Give me the Night x Eledi Grace Isabella Ines )
Chov.- K. Lampola, maj. - Š. Štěpánková

Třída dorostu

VN1 Ollie Bohemia Skara
(Quentin Bohemia Skara x Dora Bohemia Skara)
Chov. -R. Marešová maj. - D. Ondráčková

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ
Darien Priest Mountain
(Cirillo Tileco x Ambra Feritte Bugsy)
Chov.+maj. - J.Vaněčková
V2 Ginny Framon Bohemia
(Kuba Libre na Klínkách x Evita Feritte Bugsy)
Chov. + maj. - L. Podzemská
V3 Ernestine Piccolo Bandito
(Unico Premio Iš Novelés x Antoinetta Il segretto dell´amore)
Chov. - Z. Gieblová, maj. - J. Kortišová

Mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS
Celebrían Gil-Endor
(Lux Loral Jeal Jeremy x Lúthien Gil-Endor)
Chov. - H. Podaná, maj. - H. Podaná
V2, Res.CAC
Cersei Ali Di Farfalla
(Callisto Lines At Ease Iš Novelés x Charlain Next Level)
Chov. - A. Palárcová, maj. - J. Slabá

Třída otevřená

V1, CAC,

Eliška Přemyslovna Framon Bohemia
(Sanny Feritte Bugsy x Dayen Framon Bohemia)
Chov. + maj. - L. Podzemská
V2, Res. CAC
Ambra Feritte Bugsy
( Legolas Gil-Endor x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj.- J. Vaněčková
VD3 Cherrylee Raya Rozárka
(Quantly Quantilliano Bohemia Skara x Raya Ramonna Rozárka)
Chov. K. Rejnková, maj. - L. Kohoutová

Třída šampionů

V1, CAC, Res.CACIB

Kersee Annaperla
(Vertragus Greywind x Earleen Annaperla)
Chov.- H. Šebestová, maj. - H. Šebestová

V2, Res. CAC

Isis Ionel Bugsy
(Calibro Acameo IG x Sisi Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Saláková

13.10.2019. 21:42

Národní výstava Floracanis Olomouc 8. 9. 2019

Posuzoval pan Řehánek

Mezitřída

V1, CAC, NV, BOB, BIG 3 Bonitas Spirit De Beers Millenium Star
(Nubiad Loverly Trussardi x Angelo Celeste Zemma Zeories)
Chov. - Natalia Nogotková , maj. - Lenka Démarová

Třída otevřená

V1, CAC

Kenedy Tileco
(Tino Il Fiero Iš Novelés x Ebrieta Tileco)
Chov. - Z. Barák, maj.P.Švecová
absence Ultimate Feritte Bugsy
(Astra Bravissimo Bertrando x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Micová

Třída mladých

VD1 Imogen Forum Romanum
(Uwharries Catching Fire x Murabella Forum Romanum)
Chov. -K. Szymanska maj. - Z. Gibesová

Mezitřída

V1, CAC, NV, BOS
Celebrían Gil-Endor
(Lux Loral Jeal Jeremy x Lúthien Gil-Endor)
Chov. - H. Podaná, maj. - H. Podaná
V2, res.CAC
Cersei Ali Di Farfalla
(Callisto Lines At Ease Iš Novelés x Charlain Next Level)
Chov. - A. Palárcová, maj. - J. Slabá

Třída otevřená

V1, CAC

Arya Tarha Tinariwen
(Angel Iggies Ruffiano Rasputino& x Beauty Carrera de Moravia)
Chov. K. Šrámková, maj. - K. Šrámková
V2, Res. CAC
Cherrylee Raya Rozárka
(Quantly Quantilliano Bohemia Skara x Raya Ramonna Rozárka)
Chov. K. Rejnková, maj. - L. Kohoutová

08.09.2019. 14:31

MVP Mladá Boleslav 25.8.2019

Posuzovala paní Maree McKenzie


Třída štěňat / Baby class

N1

Dobi z Nočního jasu
(Gracianos Bohemia Skara x Briess z Nočního jasu)
Chov. -P. Drevenka, maj. - M. Bejčková

Třída mladých / Junior class

V1, CAJC, BOJ, BOS
Chris Feritte Bugsy
(Lux Loral Marcello Magnifico x Hollie Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -B. Soukupová
V2 Jeans Feritte Bugsy
(Herrubin du Domaine de Chanteloup x Gisele Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - G. Palánová

Třáda otevřená / Open class

V1, CAC, res.CACIB
Roy Feritte Bugsy
(Astra Bravissimo Bertrando x Haralda Pustynny Wiatr)
Chov. - E. Baxová, maj. - H. Václavíková
V2, res.CAC Alfred Italian von Waldstein
(Py´s Kessel x Hickory Annaperla)
Chov.- I. Kořínková, maj. - J. Brichtová
V3 Cillian Piccolo Bandito
(Dark Legend´s Kirin x Judita z Amálčiny zahrádky)
Chov. -Z. Gieblová, maj. - M. Senčáková
V4
Atrey Tarha Tinariwen
(Angel Iggies Ruffiano Rasputino& x Beauty Carrera de Moravia)
Chov. K. Šrámková, maj. - E. Faldíková

Třída šampionů / Champion class

V1, CAC, CACIB
Pikkuneidin Basileo King
(Dervisch Give me the Night x Eledi Grace Isabella Ines )
Chov.- K. Lampola, maj. - Š. Štěpánková
V2, res. CAC Nothing Compares to You de Magistris
( El Beso de la Casa Borromeo´s x Gravure de Mode de Magistris )
Chov. - N. Hurrel, maj. - Z. Harantová & Š. Harantová

Třída veteránů / Veteran class

V1, BOV
Talata Shanen
( Talata Valentino x Talata Ida Cecilie )
Chov. - R. Lysaker, maj. - M. Vágnerová

Třída dorostu / Puppy class

VN1
River Song Můj andílek
(Unico Premio Iš Novelés x Destiny Můj andílek)
Chov.- M. Vágnerová, maj.I. Skotálková

Třída mladých / Junior class

V1, CAJC
Darien Priest Mountain
(Cirillo Tileco x Ambra Feritte Bugsy)
Chov.+maj. - J.Vaněčková
V2 Amoroso Vero Enia Elisa
(Asterion Avanti Amoroso Vero x Tcirena Amoroso Vero)
Chov. - O.Polyakova, maj. - J.Prolisko
V3 Ginny Framon Bohemia
(Kuba Libre na Klínkách x Evita Feritte Bugsy)
Chov. + maj. - L. Podzemská
V4 Ernestine Piccolo Bandito
(Unico Premio Iš Novelés x Antoinetta Il segretto dell´amore)
Chov. - Z. Gieblová, maj. - J. Kortišová
V Elanor Gil-Endor
(Novatica Dragon Dust x Ringwil Gil-Endor)
Chov. + maj. - H. Podaná
V Ondine Des Princes de Kazan
(Gin Fizz Des Princes de Kazan x Mona Des Princes de Kazan)
Chov. -M. Seigner , maj. - V. Slapničková

Mezitřída / Intermediate class

V1, CAC
Celebrían Gil-Endor
(Lux Loral Jeal Jeremy x Lúthien Gil-Endor)
Chov. - H. Podaná, maj. - H. Podaná
V2, res.CAC Anabella Fragoletta
(Mallorn Gil-Endor x Sophia na Klínkách)
Chov. - Z. Vlčková, maj. - M. Plačková
V3 Bedeta Feritte Bugsy
(Aldo Pustynny Wiatr x Umbra Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - E. Baxová
absence Cersei Ali Di Farfalla
(Callisto Lines At Ease Iš Novelés x Charlaine Next Level)
Chov. - A. Palárcová, maj. - J. Slabá
absence Uršula Feritte Bugsy
(Astra Bravissimo Bertrando x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - E. Baxová

Třída otevřená / Open class

V1, CAC, res. CACIB
Cherrylee Raya Rozárka
(Quantly Quantilliano Bohemia Skara x Raya Ramonna Rozárka)
Chov. K. Rejnková, maj. - L. Kohoutová
V2, res.CAC Eliška Přemyslovna Framon Bohemia
(Sanny Feritte Bugsy x Dayen Framon Bohemia)
Chov. + maj. - L. Podzemská
V3 Jesika Feritte Bugsy
(Adelchi Lionello x Meryla Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - E. Baxová
V4 Bailee Gerri Genesiss
(Lux Loral Marcello Magnifico x Gerri Genesiss Rozárka)
Chov. - Š. Štěpánková, maj. - L. Dvořáková
V Arya Tarha Tinariwen
(Angel Iggies Ruffiano Rasputino& x Beauty Carrera de Moravia)
Chov. K. Šrámková, maj. - K. Šrámková
absence Finessa di Sangue Regale
(Harry Potter for Hogwarts du Domaine de Chanteloup x Kheled Gil-Endor)
Chov.- M. Uhlířová, maj. - M. Uhlířová

Třída šampionů / Champion class

V1, CAC, CACIB, BOB
Kersee Annaperla
(Vertragus Greywind x Earleen Annaperla)
Chov.- H. Šebestová, maj. - H. Šebestová
V2, res.CAC Gallifrey Můj andílek
(Aldo Pustynny Wiatr x Ragazza z Kozího vršku)
chov. M. Vágnerová a maj. J. Landlová
V3 Isis Ionel Bugsy
(Calibro Acameo IG x Sisi Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Saláková

04.09.2019. 09:55

NVP Mladá Boleslav 14.7.2019

Posuzoval pan Ing. Robert Kanás

Třída mladých


VD1
Egon Feritte Bugsy
(Lantana Du Domaine de Chanteloup x Meryla Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - E. Hellebrandová

Mezitřída

D Verdi Feritte Bugsy
(Michelangelo Buonaroti Of Devils Doves x Meryla Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - H. Svobodová

Třída otevřená

V1, CAC, NV, BOS

Zippo Libre na Klínkách
(Kuba Libre na Klínkách x Orphee na Klínkách)
Chov.- M. K. Vacková, maj. - K. Kykalová Ramešová

Třída vítězů

V1, CAC

Pikkuneidin Basileo King
(Dervisch Give me the Night x Eledi Grace Isabella Ines )
Chov.- K. Lampola, maj. - Š. Štěpánková
V2, Res. CAC
Nothing Compares to You de Magistris
( El Beso de la Casa Borromeo´s x Gravure de Mode de Magistris )
Chov. - N. Hurrel, maj. - Z. Harantová & Š. Harantová

Třída štěňat


absence
Ollie Bohemia Skara
(Quentin Bohemia Skara x Dora Bohemia Skara)
Chov. -R. Marešová maj. - D. Ondráčková

Třída dorostu

VN1 Ondine Des Princes de Kazan
(Gin Fizz Des Princes de Kazan x Mona Des Princes de Kazan)
Chov. -M. Seigner , maj. - V. Slapničková

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ
Beyoncé Italian von Waldstein
(Quirinus Pustynny Wiatr x Hickory Annaperla)
Chov. + maj. - I. Kořínková
VD2 Rebecca Annaperla
(Quirinus Pustynny Wiatr x Imonee Annaperla)
Chov. - H. Šebestová, maj. - L. Šímová

Mezitřída

V1, CAC, NV, BOB, BIG 1
Celebrían Gil-Endor
(Lux Loral Jeal Jeremy x Lúthien Gil-Endor)
Chov. - H. Podaná, maj. - H. Podaná
VD2
Anabella Fragoletta
(Mallorn Gil-Endor x Sophia na Klínkách)
Chov. - Z. Vlčková, maj. - M. Plačková

Třída vítězů

VD1

Arya Stark Gerri Genesiss
(Baublis Forum Romanum x Gerri Genesiss Rozárka)
Chov. - Š. Štěpánková, maj. - Š. Štěpánková

https://www.interdogbohemia.com/index.php/cs/narodni-vystava

18.07.2019. 22:49

<< První < Zpět [1 / 2] Další > Poslední >>